Turbosprężarki

Turbosprężarki

Czy warto regenerować turbosprężarki?

Chcąc zwiększyć moc silnika w swoim samochodzie, bardzo często stosujemy różnego rodzaju tuning, dzięki któremu możemy zmaksymalizować swoje efekty szybkościowe oraz przyspieszenie. Turbosprężarki są doskonałym przykładem elementów, które są w stanie dodać dużo mocy naszej maszynie, więc nie ma w tym nic dziwnego, że większość osób chce montować je w aucie.

Czy jest to droga część?

Niestety jeśli zależy nam na dobrej jakości, w większości przypadków jest ona droga i może szybko ulec eksploatacji. Nie musimy jednak wcale kupować zupełnie nowej turbosprężarki, jeśli chcemy tuningować nasze silniki samochodowe, ponieważ istnieje taka usługa jak naprawa turbin samochodowych i ich regeneracja. Zazwyczaj musimy jedynie znaleźć odpowiedni warsztat, który zapewni nam jakość na najwyższym możliwym poziomie, tak by nasz sprzęt, do następnego cyklu regeneracyjnego, mógł wytrzymać jak najdłużej. Do dyspozycji zazwyczaj mamy kilka różnych rodzaju takich elementów silnika, przykładem mogą być między innymi turbosprężarki sterowane elektronicznie, lub chociażby turbosprężarki ze zmienną geometrią. Wszystkie rodzaje turbosprężarek samochodowych dedykowanych do samochodów osobowych, dostawczych i itp. regeneruje firma MR Radka – Magdalena Czachor Radka. Więcej na profilu firmy Google: https://plus.google.com/+MRRadkaTurbospr%C4%99%C5%BCarkiMielec?hl=pl

Firma posiada ogromne wieloletnie doświadczenie na rynku i w branży gdyż wykonuje tylko usługi związane z turbinami wobec czego wyspecjalizowała się w tej dziedzinie na tyle, aby móc obecnie oferować takie rozwiązania w standardzie jak regeneracja zwykłych turbosprężarek, zmiennej geometrii oraz turbosprężarki sterowane elektroniką, czyli z modułami elektronicznymi.

MR Radka – Magdalena Czachor Radka – turbosprężarki
ul. Polna 3b
39-300 Mielec

Telefon: +48 609 141 806 lub +48 665 187 734

Szczegółowe informacje o firmie znajdują się na stronie www.turbosprezarki.mielec.pl

Profesjonalna regeneracja nie musi być droga!

Wybór z pewnością nie jest prosty, zwłaszcza jeśli nie znamy się na mechanice zbyt dobrze, wtedy najlepszym możliwym wyborem, będzie konsultacja z jakimś profesjonalnym mechanikiem, który posiada bardzo dobrą renomę na rynku i który poleci nam sprawdzoną firmę. Dla mechanika również dobra firma to mniej problemów gdyż wszelkie reklamacje, związane z dalszą eksploatacją turbosprężarki trafią do niego. Profesjonalna regeneracja turbosprężarki nie musi być droga więc tu nie chodzi o cenę, czasami faktycznie nie drogie rozwiązania są tak samo albo i bardziej skuteczne niż te droższe.

W serwisie motoryzacyjnym motoryzacja.mielec.pl szczegółowo opisane zostały informacje na temat regeneracji turbosprężarek samochodowych, która nie jest droga, ale skuteczna.

Dzięki sprawdzonemu mechanikowi i rzetelnemu doradztwu będziemy jednak posiadać stu procentową pewność, że wykorzystujemy potencjał swoich możliwości i dodatkowo wszystkie elementy naszego silnika są dopasowane idealnie do siebie, co również będzie gwarantować najmniejszą możliwość uszkodzeń i awarii. Osoby które zazwyczaj dokonywały samodzielnych decyzji pod względem części tuningowych, doskonale mogą coś na ten temat wiedzieć, zwłaszcza jeśli nie są oni specjalistami, ponieważ takie konstrukcje, często zaburzają pracę innych, tworząc tym samym usterki i dalsze problemy z silnikiem naszego auta, co powoduje jeszcze większe koszty podczas ewentualnych napraw.