Rehabilitacja i fizjoterapia

Rehabilitacja i fizjoterapia

Sprawdzona fizjoterapia w Mielcu

Rehabilitacja i fizjoterapia, masaże, fala uderzeniowa, Indiba Active, a także Taping to usługi, które możesz znaleźć w naszej ofercie. W swojej pracy wykorzystujemy skuteczne metody leczenia, które zapewniają pacjentowi pełen powrót do sprawności ruchowej. Zapewniamy wszystko to, co najlepsze dla zdrowia. Wszystkie zabiegi lecznicze przeprowadzamy na najwyższej jakości sprzęcie, który odznacza się niezawodność. Nasz gabinet rehabilitacyjny i fizjoterapii znajduje się w mieście Mielec, dlatego też zapraszamy do nas wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy.

Fizjoterapia w MielcuW naszym gabinecie Osteozi każdy pacjent poczuje się wygodnie i komfortowo. Dzięki opiece najlepszych specjalistów wszyscy klienci będą bardzo zadowoleni. Rehabilitacja, fizjoterapia oraz masaże są czymś, co wykonujemy niesamowicie profesjonalnie. Jesteśmy w stanie pomóc każdemu choremu pacjentowi pozbyć się wszelkich dolegliwości, które są związane ze schorzeniami kręgosłupa. Osteozi Mielec to najlepsze rozwiązanie, które pozwoli wrócić Ci do pełnej sprawności ruchowej.

Rehabilitacja i sprzęt do rehabilitacji

Często po wyzicie w naszym gabinecie potrzebna jest dodatkowo codzienna profilaktyka w domu. Lekkie ćwiczenia wymagają często odpowiedniego sprzętu. Dlatego tani i dobry sprzęt do rehabilitacji to podstawa. Ponieważ sprzęt ten powinien być odpowiednio dobrany do preferencji i budowy ciała pacjenta.

Adres gabinetu rehabilitacyjnego prezentujemy poniżej:

OSTEOZI • Rehabilitacja • Fizjoterapia • Masaże – Radosław Ziomek
39-300 Mielec
ul. Żeromskiego 17/206, 39-300 Mielec

Telefon do sklepu i informacje pod numerem +48 509 352 615

Przed wizytą w naszym gabinecie prosimy o rejestraację telefoniczną. Preferujemy tą formę kontaktu dla naszych pacjentów. Zapraszamy serdecznie od poniedziałku do piątku.