Producent agregatów prądotwórczych

Producent agregatów prądotwórczych

Agregaty prądotwórcze obudowane eseistyczne i bezpieczne

Jednym z kilku rodzajów agregatów prądotwórczych z silnikiem diesla, są agregaty obudowane. Na pierwszy rzut oka przypominają one stalowy kontener. Zewnętrzna obudowa wykonana jest z grubej i bardzo mocnej blachy ocynkowanej, malowanej proszkowo na dowolny kolor. W jej bocznych ścianach znajdują się specjalne otwory wentylacyjne, a także otwierane drzwiczki służące do prac serwisowych i konserwatorskich.

Agregaty diesel i gazowe w kontenerze

Obudowane agregaty prądotwórcze diesel są dodatkowo wygłuszone, co czyni ich pracę znacznie cichszą i mniej uciążliwą dla otoczenia. Wyposażone są w stabilne podstawy, gwarantujące bezpieczne użytkowanie w każdym miejscu.

Serwis agregatów prądotwórczychRównież ich transport nie sprawia żadnych problemów, a to za sprawą fabrycznie zamocowanych uchwytów i mocowań. To idealne rozwiązanie w przypadku kiedy takie generatory prądu muszą być transportowane w różne miejsca. Na przykład jako zasilanie awaryjne koncertów, scen lub innych polowych eventów. To doskonałe rozwiązanie z każdego punktu widzenia.

Mielec Diesel Gaz Sp. z o. o.

Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec
Teren Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO–PARK MIELEC

Telefon kontaktowy do firmy, profesjonalne doradztwo: 17 788 75 92

Firma Mielec Diesel GAZ to producent agregatów prądotwórczych, który oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie produkcji, serwisowania i doboru agregatów prądotwórczych.

Serwis agregatów prądotwórczych

Aby Państwa agregat pracował na długo tak jak samochód, maszyny musi być systematycznie serwisowany. Tylko prawidłowa eksploatacja pozwala na długotrwałe efekty. Firma Mielec Diesel Gaz oferuje nie tylko serwis gwarancyjny ale także poza gwarancyjny. Ponadto naprawa agregatów prądotwórczych i szereg innych usług.

Magazyn i firma zlokalizowana jest w powiecie Mielec woj. podkarpackie:

Firma posiada własny magazyn części, dzięki czemu błyskawicznie możemy naprawić usterki. Posiadamy rekomendację wiodących producentów części i podzespołów.

Jak obsługiwać agregaty prądotwórcze diesel w kontenerze?

Obsługa tego typu urządzeń jest bardzo prosta i nie wymagająca specjalnych umiejętności. Przede wszystkim należy umieścić agregaty w odpowiednim miejscu. Powinno on być w miarę wyrównane, stabilne i wypoziomowane. Agregaty w kontenerze mają własną solidną podstawę z możliwością jej wypoziomowania. Dostępu do urządzenia bronią zamykane na zamek drzwiczki i klapy.

Są one wykorzystywane do serwisowania urządzenia i np. uzupełniania paliwa w baku. Solidne agregaty prądotwórcze diesel w kontenerze są powszechnie wykorzystywane nie tylko na placach budów, ale również podczas organizacji najróżniejszych koncertów i imprez kulturowych, odbywających się z daleka od infrastruktury miejskiej.